Для роздрібних покупців

Органічні добрива та субстрати

Субстрат — це суміш природних компонентів, з додаванням органічного добрива, а також середовище постійного існування і розвитку мікроорганізмів, наприклад, поживне середовище для овочевих, плодових та квітково-декоративних культур.

Субстрати

Похідні марки органічного добрива «Паросток» у вигляді субстратів компанії «Юніфлор Україна» рекомендовано використовувати для культивації, вирощування та пересаджування культур. Відповідний водно-повітряний режим, високі агрохімічні, фізико-механічні та біологічні властивості марки добрива забезпечують рослину необхідним комплексом засобів для розкриття біологічного потенціалу рослини в цілому. Дані субстрати містять оптимально збалансований склад поживних елементів, біологічно-активних речовин, необхідних для росту і розвитку рослин, та повноцінний консорціум корисних мікроорганізмів.

Спосіб використання субстратів

Спосіб використання субстратів

  1. На дно ємкості або контейнера розмістити дренаж. Насипати у вигляді конусу невелику кількість субстрату.
  2. Розмістити сформовану кореневу систему рослини на заданий конус з наступним додаванням даного субстрату по діаметру ємкості або контейнера з ущільненням.
  3. Пролити нехлорованою водою до повного витіснення повітря з доданого субстрату у відповідній ємкості або контейнері.
  4. Насипати невелику кількість субстрату на поверхню, щоб верхній шар субстрату був пухким та не вище кореневої шийки рослини. Пролити невеликою кількістю нехлорованої води. При бажанні задекорувати поверхню субстрату у відповідній ємкості або контейнері.

Рослини потребують щорічного технологічно-планового поновлення субстрату. При необхідності по мірі росту і розвитку рослини потрібно пересаджувати в більшу ємкість.

Для утворення молодих коренів, рекомендується обмежити полив рослин перші 10 днів після висадки. Щойно висаджені рослини не рекомендується ставити на місця із прямим сонячним світлом. Рослини, висаджені в субстрат, потребують підживлення: перше через 4-6 тижнів після пересадки, надалі, по мірі необхідності. Для підживлення рекомендовано використовувати сипку та рідку препаративну форму органічного добрива «ПАРОСТОК» відповідно до інструкції виробника.