Для гуртових покупців

Гуртовим покупцям

Компанія «Юніфлор Україна» здійснює продаж органічних добрив оптом. Широкий асортиментний ряд добрив та субстратів «Паросток» задовольнить сільськогосподарські потреби як малого фермерського або тепличного господарства, так і великого аграрного підприємства.

Сипуче органічне добриво «Паросток»

Являє собою темно-коричневу біологічноактивну масу без запаху, що має вологість 45-65% (pH – 6,5-7,2).
Варіанти фасування:
–    Поліетиленові мішки вагою 1кг, 5 кг, 10 кг, поліпропіленові 50 кг
–    Біг-бег
–    Насипом

Рідке органічне добриво «Паросток»

Представлене темно-коричневою рідиною без запаху, має нейтральну реакцію розчину –  рН 6,5-7,0.

Варіанти фасування:
–    Поліетиленові пляшки ємкістю 1л, 2л
–    Каністри ємкістю 30л, 60л
–    Металопластикові контейнери ємкістю 600л, 1000л

Пастоподібне органічне добриво «Паросток»

Представляє собою продукт вторинної переробки органічного добрива «Паросток» і містить близько 20 % його хімічного складу.

Варіанти фасування:
–    Поліетиленові ємкості 1л, 2л

Застосування органічного добрива «Паросток» дозволить підприємствам комплексно заощадити значні кошти щорічно за рахунок значного зниження витрат на внесення органіки, на заходи із захисту рослин та меліорацію. Крім грошового еквіваленту — це значна економія паливо-мастильних матеріалів, запчастин та комплектуючих. А головне — можливість відновити родючість ґрунтів, особливо еродованих та повернути їх до повноцінної сівозміни. До всього вищезазначеного, значно покращуються екологічні, кількісні і якісні показники виробленої продукції, збільшується її здатність до  тривалого зберігання, а виробник і споживачі отримають біологічно повноцінні продукти.