Рідкі добрива Марка 20

Рідка препаративна форма біоорганічного добрива «ПАРОСТОК» (Марка 20)

Рідка препаративна форма органічне добриво «Паросток»-  це темно-коричнева рідина без запаху, має нейтральну реакцію розчину-  рН 6,5-7,0. Добриво містить у своєму складі усі компоненти (на 80-90 % ) сипкої препаративної форми біоорганічного добрива « Паросток» (марка 1) в розчиненому стані:  макро- і мікроелементи, біологічно активні речовини,  гуміни,  фульвокислоти, природні фітогормони і симбіотичний консорціум ефективних мікроорганізмів.

Позакореневе підживлення являється найбільш ефективним. Засвоєння елементів живлення листовим апаратом відбувається на протязі перших 5 годин. Не можливо поєднувати застосування рідкого органічного добрива «Паросток» із засобами захисту рослин (гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами), так як в своєму складі містить велику концентрацію колоній бактерій мікроорганізмів. Рідке органічне добриво «Паросток» має 100% розчинність у воді. Підживлення здійснюється дрібнодисперсним розпиленням у ранкові або вечірні години. Слід чітко дотримуватись рекомендацій щодо норм внесення добрива, наведених в таблицях. Робочий розчин необхідно використати в день його приготування.

Кореневе внесення.  На оброблених ділянках рідкою препаративною формою органічного добрива «Паросток» починають активізуватися  процеси гумусоутворення, що в свою чергу забезпечує відновлення родючості ґрунту. Гумінові речовини, що присутні в рідкій формі добрива, утворюють хелатні сполуки з рядом макро- та мікроелементів, іони яких формують чимало добре розчинних сполук, що полегшує надходження цих елементів у рослини. Необхідно розчинити потрібну кількість органічного добрива «Паросток» в чистій воді. Приготовлений робочий розчин рівномірно вноситься шляхом поливу під оброблювану рослину.

Матеріали по темі:

Підготовка (посівного, посадкового) матеріалу з використанням рідкої препаративної форми  органічного добрива «Паросток»

Норма внесення рідкої препаративної форми органічного добрива «Паросток»