Сипка форма

Сипка форма органічного добрива «Паросток»

Сипке органічне добриво «Паросток» являє собою темно-коричневу масу без запаху, що має вологість 45-65%.

Варіанти фасування:

  • Біг-бег
  • Насип

Поживні елементи в органічному добриві «Паросток» знаходяться в органічній формі, що забезпечує більш надійне збе­рігання від вимивання, характеризуються високим  коефіцієнтом їх використання рослинами і є джерелом пролонгованої дії.

Органічні добрива

Органічне добриво «Паросток» містить всі основні необхідні для рослин поживні речовини у формі, що легко засвоюється. Воно має опти­мальну реакцію ґрунтового розчину, містить різноманітну багаточисельну агрономічно оптимізовану і еколого-безпечну мікрофлору. Біологічна трансформація органічної речовини самого органічного добрива та рослинних решток мікроорганізмами сприяє забезпеченню, насиченню ґрунтового розчину і, відповідно, рослин основними поживними речовинами.

Застосування органічного добрива «Паросток» дозволить підприємствам комплексно заощадити значні кошти щорічно за рахунок значного знижен­ня витрат на внесення органіки, на за­ходи із захисту рослин та меліорацію. Крім грошового еквіваленту – це значна економія паливо-мастильних матеріалів, запчас­тин та комплектуючих. А головне – можливість відновити родючість ґрунтів, особливо еродованих та повернути їх до повноцінної сівозміни. До всього вищезазначеного, значно покращуються екологічні, кількісні і якісні показники виробленої продукції, збільшується її здатність до  тривалого збері­гання, а виробник і споживачі отримають біологічно повноцінні продукти.

Сучасні виробники сільськогосподарської продукції мають змогу відразу після придбання та використання органічного добрива «Паросток», не менше ніж на 50 %, знизити потребу у мінеральних добривах. При цьому слід зазначити, що ціна 1 тони органічного добрива «Паросток», еквівалентна 10-15 тоннам традиційної органіки у вигляді гною із вмістом в ньому патогенних мікроорганізмів і насіння бур’янів

Розширене та систематичне використання органічного добрива «Паросток» в сівозмінах та на присадибних ділянках, дасть змогу всім суб’єктам форм господарювання вести екологічно-безпечне виробництво.

Матеріали по темі:

Рекомендації щодо застосування органічного добрива «Паросток»